Hakkımızda

Girişimhane muhteşem fikrinfgfggfizin insanların hayatlarını değiştirecek bir ürüne dönüşeceği herşey dahil bir yaratıcılık alanıdır.

Girişimhane şehrin gürültüsü, trafiği ve koşuşturmacasından uzak, tüm takım arkadaşlarınız ile fikrinize odaklanabileceğiniz, Akdeniz’in muhteşem sahili ve Torosların yeşili arasında bulacağınız huzurun üretkenliğiniz perçinleyeceği, elinizdeki çok kısıtlı zaman ve finansal kaynaklarınızın gerçek bir ürüne dönüşmesinde anahtar rol oynayacak yeni nesil girişimci mekanıdır.

Girişimhane’de çalışmalarını yürüten takımlar Akdeniz manzarasına nazır konaklama odalarında dinlenebilecekler. Akıllarına o en olmadık zamanda gelen çözümleri denemek için ofisleri ve diğer takım
arkadaşları ise sadece iki adım mesafede olacak.

Girişimhane’de günlük ev işlerini düşünmenize gerek yok. Oda ve ofislerin temizlikleri günlük olarak profesyonel ekibimizce gerçekleştirilecek. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinizi dilerseniz Akdeniz manzarasına nazır teras restoranında dilerseniz odanızda ve hatta isterseniz ofisinizde iş başında alabileceksiniz.

Girişimhane’de çalışmalarını yapacak takımlar ihtiyaç duyacakları teknik ekipmanları ihtiyaç duydukları süre için kiralayabilir, prototip üretimindeki demirbaş alım maliyetlerini ciddi ölçüde azaltabilirler.

Girişimhane’deki takımlar yaratıcılıklarını perçinlemek ve zor problemlere çözüm aramanın yorgunluğu atmak için sayısız aktivite olanaklarına sahip olacaklar. Dilerseniz hemen alt kattaki spa merkezinde dinlenebilir veya Alanya’nın muhteşem parkurlarında bir bisiklet turu yapabilirsiniz. Alanya şehir merkezindeki zengin kafe, bar ve restoranlarda ürününüzün geleceğini takım arkadaşlarınız ile tartışabilirsiniz.

Girişimhane’de çalışmalarını yapan takımlar anahtar ticaret merkezlerine iki adım mesafede. Gazipaşa Uluslararası Havaalanı (GZP) üzerinden Ankara (ESB) ve İstanbul’a (IST ve SAW) tarifeli uçuşlar ile direkt ve AnadoluJet, THY ve Pegasus ağını kullanarak Dünya’nın her yerine iki uçak ile rahat ve düşük maliyetler ile ulaşabilirsinz.

Girişimhane tüm bu olanakları tek bir çatı altında birleştirerek büyük bir şehirde ev ve ofis arasında mekik dokuyan bir gruba göre hem ciddi mali tasarruf hem de daha yoğun odaklanma fırsatı sağlar.

Tüm girişimcileri Girişimhane’ye bekliyoruz.